PolskiEnglish

 

Ośrodek szkolenia lotniczego "KOMPOL" Drukuj

Ośrodek Szkolenia Lotniczego KOMPOL jest jedynym ośrodkiem w kraju, oferującym szkolenia na trzech rodzajach statków powietrznych: motolotni, samolocie ultralekkim i wiatrakowcu.

Motolotnia szkoleniowa, wyposażona dodatkowo w zdwojony gaz
Motolotnia szkoleniowa

Kurs teoretyczny jest wspólny dla wszystkich świadectw kwalifikacji (pilota motolotni, samolotu ultralekkiego i wiatrakowca) a jedynie wykłady dotyczące budowy i zasad sterowania odbywają się oddzielnie. Większość wykładów prowadzi w naszym ośrodku Joanna Królikowska . Zajęcia( 12 spotkań) odbywają się w grupach kilkuosobowych, w Warszawie lub siedzibie firmy w Chmielewie.

Szkolenia praktyczne prowadzone są głównie w Chrcynnie koło Nasielska (ok. 50 km na północ od Warszawy) i trwają od wczesnej wiosny do późnej jesieni a czasami nawet zimą (w zależności od pogody). Loty odbywają się na statkach powietrznych przystosowanych do szkolenia i prowadzone są przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Aktualnie są to:

Motolotnie: JAZZ 2000, instruktorzy: Alek Dernbach , Andrzej Porzeziński, Tomek Królikowski

Samoloty: SKYRANGER , instruktorzy: Tomek Królikowski, Alek Dernbach

Wiatrakowce: XENON, instruktor: Alek Dernbach

Ośrodek oferuje również możliwość weryfikacji uprawnień zagranicznych. Zgodnie z procedurą zamieszczoną na stronie internetowej ULC , weryfikacja w ośrodku szkolenia jest pierwszym etapem do uzyskania polskiego świadectwa kwalifikacji na podstawie uprawnienia zagranicznego.

Zapraszamy.

 


start
newsy
motolotnie
SkyRanger
silniki
śmigła
ośrodek szkolenia lotniczego
kompozyty
o firmie
okazje nowe/używane
linki
projekt INNOTECH
zapytania ofertowe
- - - - - - -
kontakt
dojazd
szukaj
galeria
Polski feed RSS dla kompol.warszawa.pl

 
Joomla Design By Be Professional Networks gronowy widget